Custom Layouts (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Layout
vi: Bố cục

en: ID
vi: Mã

en: Create new revision
vi: Tạo bản hiệu đính mới

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Language settings
vi: Thiết lập ngôn ngữ

en: Custom layout
vi: Bố cục tự xây dựng
