Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Layout
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Language settings
ar: إعدادات اللغات
