Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language settings
az: Dil parametrləri
