Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Language settings
bo: སྐད་རིགས་སྒྲིག་འགོད

en: Custom layout
bo: རང་སྒྲིག་བཀོད་པ།
