Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Layout
es: Diseño

en: Create new revision
es: Crear nueva revisión

en: Changed
es: Modificado

en: Language settings
es: Opciones de idioma

en: Custom layout
es: Diseño personalizado

en: The revision ID.
es: ID de la revisión.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
es: La entra de registro explica el cambio en la revisión.
