Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Layout
fr: Mise en page

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Create new revision
fr: Créer une nouvelle version

en: Changed
fr: Modifié

en: Language settings
fr: Paramètres de langue

en: Layout type
fr: Type de mise en page

en: Custom layout
fr: Mise en page personnalisée

en: The revision ID.
fr: L'identifiant (ID) de la version.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
fr: L'entrée de journal expliquant les changements dans cette version.
