Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Language settings
is: Tungumálastillingar
