Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Layout
ja: レイアウト

en: Create new revision
ja: 新しいリビジョンの作成

en: Changed
ja: 変更済

en: Language settings
ja: 言語の設定

en: Custom layout
ja: カスタムレイアウト

en: The revision ID.
ja: リビジョンID。

en: The log entry explaining the changes in this revision.
ja: このリビジョンでの変更点を説明するログエントリー。
