Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Layout
fa: آرایش

en: ID
fa: هویت

en: Create new revision
fa: ایجاد تنقیح جدید

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Language settings
fa: تنظیمات زبان
