Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Layout
ru: Макет

en: Create new revision
ru: Создать новую редакцию

en: Changed
ru: Изменение

en: Language settings
ru: Языковые настройки

en: Layout type
ru: Тип макета

en: Custom layout
ru: Пользовательский макет

en: The revision ID.
ru: ID редакции.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
ru: Запись в журнале, объясняющая изменения в этой редакции.
