Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Layout
sl: Postavitev

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika
