Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Changed
sr: Промењен

en: Language settings
sr: Подешавање језика
