Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Language settings
bg: Настройки на език
