Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Language settings
bs: Jezičke postavke
