Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Changed
da: Ændret

en: Language settings
da: Sprogindstillinger

en: The revision ID.
da: Versions-ID.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
da: Logbeskeden som beskriver ændringerne i denne version.
