Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Layout
gl: Disposición

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Language settings
gl: Opcións de idioma
