Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Layout
he: פריסה

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Changed
he: השתנה

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: The log entry explaining the changes in this revision.
he: הסבר לשינויים שהכנסת בגרסה זו
