Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Layout
hi: ख़ाका

en: ID
hi: आईडी

en: Create new revision
hi: नए संशोधन बनाएँ

en: Changed
hi: बदल गया

en: Language settings
hi: भाषा सेटिंग

en: The revision ID.
hi: संशोधन आईडी
