Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Language settings
jv: Ngatur bāsā
