Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان
