Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Changed
lv: Labots

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi
