Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Create new revision
pt: Criar nova revisão

en: Changed
pt: Alterado

en: Language settings
pt: Definições de idioma

en: The revision ID.
pt: O ID da revisão.
