Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Changed
sk: Zmenené

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia
