Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Language settings
th: ตั้งค่าภาษา

en: The revision ID.
th: แก้ไข ID

en: The log entry explaining the changes in this revision.
th: การบันทึกการอธิบายการเปลี่ยนแปลงในการแก้ไข
