Custom Layouts (1.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Changed
tr: Değişti

en: Language settings
tr: Dil ayarları

en: Custom layout
tr: Özelleştirilmiş yerleşim

en: The revision ID.
tr: Sürüm kimliği

en: The log entry explaining the changes in this revision.
tr: Bu sürümdeki değişiklikleri açıklayan günlük girdisi.
