Layout builder library (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
