Layout builder library (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
