Layout builder library (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Layout
oc: Afichatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet
