Layout builder library (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
