Layout builder library (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Entity type
eu: Entitate mota
