Layout builder library (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Layout
vi: Bố cục

en: ID
vi: Mã
