Layout builder library (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Layout
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
