Layout builder library (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Layout
he: פריסה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Discard changes
he: ביטול שינויים

en: The layout has been saved.
he: הפריסה נשמרה.
