Layout builder library (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Layout
pl: Układ

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Discard changes
pl: Porzuć zmiany

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Edit layout
pl: Edytuj szablon

en: Save layout
pl: Zapisz szablon

en: The layout has been saved.
pl: Szablon został zapisany.

en: Add layout
pl: Dodaj szablon

en: @entity being viewed
pl: Przeglądanie @entity
