Layout builder library (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok
