Layout builder library (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
