Layout builder library (8.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
