Layout builder library (8.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Layout
ca: Disposició

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Discard changes
ca: Descarta els canvis

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Save layout
ca: Desa la disposició

en: The layout has been saved.
ca: S'ha desat la disposició.
