Layout builder library (8.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Add layout
lt: Pridėti išdėstyma
