Layout builder library (8.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
