Layout builder library (8.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Save
az: Saxla

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Discard changes
az: Dəyişiklikləri ləğv etmək
