Layout builder library (8.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Discard changes
cs: Zahodit změny

en: Entity Type
cs: Typ entity
