Layout builder library (8.x-1.0-beta5) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Layout
es: Diseño

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: Discard changes
es: ¿Descartar cambios?

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Edit layout
es: Editar diseño

en: Save layout
es: Guardar diseño

en: The layout has been saved.
es: El diseño ha sido guardado.

en: @entity being viewed
es: @entity siendo visto
