Layout builder library (8.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Layout
gl: Disposición

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
