Layout builder library (8.x-1.0-beta5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Bundle
ta: பொதி

en: Discard changes
ta: மாற்றங்களை கைவிடலாம்
