Layout builder library (8.x-1.0-beta6) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Discard changes
tr: Değişiklikleri at

en: Save layout
tr: Yerleşimi kaydet

en: The layout has been saved.
tr: Düzen kaydedildi.

en: @entity being viewed
tr: Görüntülenen @entity
