Layout builder library (8.x-1.0-beta5) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Discard changes
fi: Hylkää muutokset

en: Add layout
fi: Lisää layout
