Layout Paragraphs (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: About
hr: Opis

en: Edit @type
hr: Uredi @type
