Layout Paragraphs (1.0.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Disabled
vi: Tắt

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Save
vi: Lưu

en: Update
vi: Cập nhật

en: Layout
vi: Bố cục

en: Labels
vi: Nhãn

en: Move down
vi: Chuyển xuống

en: Move up
vi: Chuyển lên

en: Choose type
vi: Chọn kiểu

en: About
vi: Giới thiệu

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
