Layout Paragraphs (2.0.3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Save
lt: Saugoti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Labels
lt: Žymės

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: About
lt: Apie

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
